Strony www BydgoszczProjektowanie stron internetowych w Bydgoszczy.

Download

Ściągnij to, czego potrzebujesz

Zawarte poniżej pliki są przeznaczone do celów edukacyjnych. Część z nich pochodzi z różnych czasopism komputerowych, część jest autorstwa osób wymienionych w dziale Start. Pliki ćwiczeniowe są mojego autorstwa i całkowicie odpowiadam za zawarte w nich błędy. Pozostałe materiały zawierają wyjaśnienia, skąd zostały zaczerpnięte.

wyślij email

 Plik ćwiczeń z accessa ze względu na prawa autorów zabezpieczony jest hasłem. Chcesz otrzymać hasło - wyślij email.
(m.sikora @ best4u.pl)

Pliki ćwiczeniowe

Ćwiczenia z accessa - podstawy, cz. 1

Ćwiczenia z accessa - podstawy, cz. 1 - bazy

Ćwiczenia z accessa - podstawy, cz 2 - wkrótce  

Wykład cz. 1

Laboratoria cz. 1

Wykład cz. 2

Laboratoria cz. 2

Laboratoria cz. 3

Laboratoria cz. 4

Projektowanie Baz Danych Access

Pliki programów

 

Access Password 8.0.4523 (licencja: Demo) Access Password
Kompleksowe rozwiązanie do odzyskiwania haseł z programu MS Access - zarówno do baz danych jak i użytkowników. Program działa ze wszystkimi wersjami aplikacji Access (od 2.0 do 2003).

Pobierz

 

 

 

AccessRecovery 2.2 (licencja: Demo) 

Access Recovery Narzędzie do odzyskiwania uszkodzonych plików baz danych (MDB) programu Microsoft Access. Program jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy jedynie wskazać uszkodzony plik, a resztę czynności wykona automatycznie.

Pobierz

 

 

Darmowe ebooki

Umowa zlecenie i o dziełoUmowa zlecenie i o dzieło

Jeśli często robisz jakieś małe zlecenia, nie daj się "wykiwać", zobacz, co to jest i ściagnij za darmo darmową wersję eBooka "Umowa zlecenie i o dzieło".

Mnie się już opłaciło w ubiegłym roku ;-)

 

 

Jak zdać egzamin?
Paweł Sygnowski - Jak zdać egzamin?

Koniec z poświęcaniem czasu podczas sesji na dodatkową naukę kosztem przyjemności. Koniec z oblanymi egzaminami i słabymi ocenami!
 Oto sprawdzone naukowo sposoby, aby zdawanie egzaminów stało się dla Ciebie błahostką. Czy przeszła Ci kiedyś przez głowę podobna myśl: „To niesprawiedliwe. Dlaczego niektórzy zdają każdy egzamin, nawet gdy się mniej uczą ode mnie, a ja żeby zdać, muszę kuć dwa razy więcej niż inni?”. Jak bez wysiłku zdawać egzaminy na piątki i mieć więcej czasu na przyjemności?

Nie ma magicznych sposobów gwarantujących, że zawsze zdasz egzamin. Są za to sposoby, techniki, które znacznie zwiększą Twoją szansę niezależnie od tego, ile umiesz.

 

Wkrótce:

Tworzenie aplikacji okienkowych

Jak napisać pracę dyplomową

Daj się dobrze zatrudnić